Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak si neprajete využívať cookie, môžete si ich zablokovať vo Vašom prehliadači.
logo    Tradičná Čínska Medicína  www.tcmbratislava-obchod.eu   

Dostupnosť produktov

Vážení zákazníci, ak si Váš obľúbený produkt neviete nájsť, prosím kontaktujte nás telefonicky.


Produkty podľa problémov: / Chronický zápal močových ciest

Produkty zamerané na chronický zápal močových ciest:

Usporiadať podľa 
Výrobca 

BEI XIE FEN QING PIAN - PREČISTENIE KALNEJ VODY    Chronický zápal prostaty, zakalený moč, výtok z močovej trubice.    Prečistenie kalnej vody sa v Číne používa na: úpravu funkcie ľadvín, močových ciest či prostaty u mužov. Podáva sa v prípadoch výtoku z močovej trubice či iných chronických zápalov. Je vhodná i na zníženie prítomnosti bielkovín v moči pri ochorení ľadvín. Poznámky: Zmes sa
naša cena 8,00 €JIN GUI SHEN QI WAN mod. - Tajomstvo zlatej skrinky. Tajomstvo zlatej skrinky sa v Číne používa na: Hormonálne problémy: Problémy v prechode Znížená funkcia štítnej žľazy Zlyhávanie nadobličiek Cukrovka Močové problémy: Časté močenie hlavne v noci Neudržanie moču, ochabnutie močových zvieračov Zápal močového mechúra Dlhodobý zápal močových ciest Očné, ušné a nosné problémy: Šedý zákal Zelený zákal
naša cena 14,00 €

JIN GUI SHEN QI WAN mod. - Tajomstvo zlatej skrinky - 171H-mod

Produkty uvedené na našich stránkach sú doplnky stravy (výživové doplnky). Nejedná sa o lieky, nie je ich možné považovať za liečivá a nie je možné ich za lekárom predpísané lieky zamieňať.

Uvedené informácie k produktom, ktoré nájdete na našich stránkach, sú historicky dané fakty a produkty sú podľa nich bežne používané v súčasnosti v Číne.

MWZiMTMwYj