Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak si neprajete využívať cookie, môžete si ich zablokovať vo Vašom prehliadači.
logo    Tradičná Čínska Medicína  www.tcmbratislava-obchod.eu   

Dostupnosť produktov

Vážení zákazníci, ak si Váš obľúbený produkt neviete nájsť, prosím kontaktujte nás telefonicky.


Produkty podľa problémov: / Podpora tehotenstva:

Produkty zamerané na podporu tehotenstva:

Usporiadať podľa 
Výrobca 

DANG GUI SHAO YAO WAN - RAST HORY TCHAJ Prevencia tehotenských kompikácií, tehotenské kŕče, predčasné sťahy maternice. Hlavné zameranie podľa TČM:- prevencia tehotenských komplikácii (krvácanie, predčasné sťahy maternice) - tehotenské kŕče - bolesti bedernej chrbtice v tehotenstve - prevencia tehotenskej chudokrvnosti Zmes, založená na kombinácii koreňa pivonky mliečnokvetej a archangeliky
naša cena 8,00 €

DANG GUI SHAO YAO WAN - RAST HORY TCHAJ - 056B


DANG GUI SHAO YAO WAN mod. - Rast hory Tchaj. Rast hory Tchaj sa v Číne používa na: Tehotenstvo - zmes je prospešná tak ako matke, tak aj plodu Chudokrvnosť - anémia Rast hory Tchaj – pôsobenie podľa tradičnej čínskej medicíny: Vyživuje krv Posilňuje slezinu Rozptyľuje stagnáciu Qi pečene - upokojuje Posilňuje esenciu obličiek Dávkovanie: 3 x denne 4 tablety. Kontraindikácie: neboli zistené. Zmes
naša cena 14,00 €

DANG GUI SHAO YAO WAN mod. - Rast hory Tchaj - 056H-mod

Produkty uvedené na našich stránkach sú doplnky stravy (výživové doplnky). Nejedná sa o lieky, nie je ich možné považovať za liečivá a nie je možné ich za lekárom predpísané lieky zamieňať.

Uvedené informácie k produktom, ktoré nájdete na našich stránkach, sú historicky dané fakty a produkty sú podľa nich bežne používané v súčasnosti v Číne.

ZmZmNGFlM