Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak si neprajete využívať cookie, môžete si ich zablokovať vo Vašom prehliadači.
logo    Tradičná Čínska Medicína  www.tcmbratislava-obchod.eu   

Dostupnosť produktov

Vážení zákazníci, ak si Váš obľúbený produkt neviete nájsť, prosím kontaktujte nás telefonicky.


Tradičná Čínska Medicína

WAN, PIAN, KE LITradičná Čínska Medicína (TČM) nás v dnešnej dobe núti stále viac prehodnocovať jej pozitívne účinky na zdravie. Vzťah človeka, prírody a ich vzájomné prepojenie sa v Číne pozorovalo a zaznamenávalo už mnoho storočí pred našim letopočtom.  Mnohé historické zistenia sa dnešnému človeku zdajú absurdné a nezmerateľné. Výsledky nás však  utvrdzujú o tom, že TČM skutočne funguje.

TČM zisťuje problém podľa príznakov, ktorými rozpráva naše vlastné telo, treba mu len vedieť načúvať. Mnohé problémy dokáže odhaliť skôr, ako diagnostika západnej medicíny a nie sú k tomu potrebné žiadne špeciálne prístroje.

Vitajte vo Vašom E-shope, ktorý ponúka možnosť objednať si produkty TČM na základe vlastného výberu. V E-shope je uvedené množstvo bylinných zmesí, ku ktorým je vypracovaný popis umožňujúci ich aplikáciu i pre ľudí, ktorí o TČM doteraz nepočuli.

Produkty sú rozdelené do kategórií podľa zamerania. Kto nevie zaradiť svoj problém do príslušnej kategórie, môže použiť ako pomôcku kategóriu Rozdelenie podľa problémov, kde sú odporučené produkty k daným problémom podľa kódov.

Komu uvedený spôsob nevyhovuje, je jeho problém príliš zložitý alebo nie je si istý svojim výberom, môže sa objednať na diagnostiku ku praktikovi TČM. Ten po zdiagnostikovaní problému navrhne alternatívne riešenie so zameraním sa na fytoterapiu (byliny), dietetiku, neinvazívnu akupunktúru, cvičenie alebo masáže.

Objednávka na diagnostiku tu.

Každý človek je iný a práve TČM umožňuje postaviť liečbu pripravenú na mieru. Pri vytváraní obrazu problému sa terapeut opiera o skúsenosti, zhromažďované a overované od počiatku zrodu TČM.

TČM nenahrádza liečbu západnou medicínou. Pri dlhotrvajúcich a zložitých problémoch  je TČM doplnkovou liečbou.

Usporiadať podľa 
Výrobca 

OBNOVA ZÁKLADU - 498
Bylinná zmes
OBNOVA ZÁKLADU Bylinná zmes pre posilňujúcu polievku po vyčerpávajúcich ochoreniach alebo po pôrode Už v starovekej Číne išla samotná liečba ruku v ruke s dietetikou a prevenciou. Ľudia žili, jedli a chovali sa tak, aby to bolo v čo najmenšom rozpore s prírodnými vplyvmi, ktoré ich obklopovali. Keď už nejaké ochorenie, ktoré ich vyčerpalo prekonali, snažili sa o to, aby sa ich „sila“ čo najlepšie
naša cena 1,25 €


BI YAN PIAN - Freenose Form Spriechodňuje nos, pôsobí protizápalovo, zmierňuje prejavy alergických zápalov... V Číne sa bežne používa: pri zápale nosných dutín pri chronickej nádche pri upchatom nose pri zdurenej nosnej sliznici Podľa TČM uvedené patológie bývajú vyvolané ako chladným, tak aj horúcim vetrom, ktorý sa usadí v oblasti nosa. Produkt Bi Yan Pian - Freenose Form pôsobí protizápalovo v
naša cena 10,60 €

BI YAN PIAN - Freenose Form - 006MP

 
NmY5NWU4