Používame cookies, aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak si neprajete využívať cookie, môžete si ich zablokovať vo Vašom prehliadači.
logo    Tradičná Čínska Medicína  www.tcmbratislava-obchod.eu   

Dostupnosť produktov

Vážení zákazníci, ak si Váš obľúbený produkt neviete nájsť, prosím kontaktujte nás telefonicky.


Produkty podľa problémov: / Krátkozrakosť:

Produkty zamerané na krátkozrakosť:

Usporiadať podľa 
Výrobca 

Návrat rysa ostrovida - MING MU DI HUANG WAN mod. Návrat rysa ostrovida sa v Číne používa na: Rozostrené videnie Šedý zákal Zelený zákal Syndróm suchého oka Únava očí z počítača Krátkozrakosť Ďalekozrakosť Vysychanie očného nervu Zápal očného nervu Centrálna retinopatia Návrat rysa ostrovida - pôsobenie podľa tradičnej čínskej medicíny: Zlepšuje zrak Vyživuje a posilňuje nedostatočný Yin obličiek
naša cena 14,00 €

Návrat rysa ostrovida - MING MU DI HUANG WAN mod. - 183H-mod.


REN SHEN CHA - Nápoj z pravého ženšenu sa v Číne používa: Ako povzbudzujúci prírodný produkt, vhodný pre súčasného človeka, vystaveného neustálemu stresu Vhodný ako stimulant pre duševne pracujúcich alebo študentov (pri nespavosti, búšení srdca, zábudlivosti, nekľude, úzkosti, depresívnych stavoch…) Pomoc pre mužov aj ženy pri problémoch s impotenciou a sterilitou Vhodný pri vysokom krvnom tlaku,
naša cena 45,00 €

REN SHEN CHA - Nápoj z pravého ženšenu - 822

Produkty uvedené na našich stránkach sú doplnky stravy (výživové doplnky). Nejedná sa o lieky, nie je ich možné považovať za liečivá a nie je možné ich za lekárom predpísané lieky zamieňať.

Uvedené informácie k produktom, ktoré nájdete na našich stránkach, sú historicky dané fakty a produkty sú podľa nich bežne používané v súčasnosti v Číne.

NTI4MjE3