Myco medicína a Yao medicína – vitálne huby a tinktúry

 • Vitálne huby

  Vitálne huby (29)

  Vitálne huby - Myco Medicína - ponúka produkty na pomoc pri riešení rôznych problémov. Ich využitie je všestranné: nádorové ochorenia, kardiovaskulárne, gynekologické, psychické problémy, sexuálne dysfunkcie, vysoký krvný tlak, imunita, únava, depresie...  
 • Tinktúry

  Tinktúry (27)

  Základ alkoholových tinktúr YaoMedica tvoria čínske huby a byliny. Yao znamená „liečivka“, bylinka. V čínskej fytoterapii sa využíva niekoľko spôsobov spracovania bylín. Jednou z foriem spracovania, kedy sa využívajú účinky alkoholu, sú tinktúry. Využitie alkoholu pri výrobe tinktúr má svoje opodstatnenie. Pomáha lepšie extrahovať účinné látky z jednotlivých byliniek a zároveň napomáha ich vstrebávaniu do ľudského organizmu.
 • Sirupy pre deti

  Sirupy pre deti (7)

  Pri sirupoch z rady MycoMedica sú využité tradičné receptúry, ktoré sú nápomocné nielen dospelým, ale aj deťom. Správne skombinovanie bylín spolu s pridaním extraktov z vitálnych húb prírodnou cestou pozitívne podporujú detský organizmus a harmonizujú rôzne nerovnováhy.
 • Použitie vitálnych húb

  Použitie vitálnych húb (13)

  V tabuľke vitálnych húb nájdete rýchly kľúč, ako si vybrať vhodný produkt na Váš problém. Použitie vitálnych húb: Onkologické ochorenia: