Alternatívna medicína

Alternatívna medicína funguje. Vieme to veľmi dobre, pretože sa ňou už dlhé roky zaoberáme, študujeme ju, praktikujeme na nás, na blízkom i širšom okolí, na našich domácich miláčikoch… Je škoda, že po alternatívnej medicíne mnoho ľudí siahne neskoro, žiaľ až keď si modernými metódami nevedia pomôcť. Preto by sme mali mať na pamäti, čo hlavne v oblasti zdravia by malo byť prvoradé, že problém je lepšie podchytiť v začiatkoch, ako ho neskôr „hasiť“.

 

Nech sa páči, vstúpte na naše stránky a veríme, že aj Vás  alternatívna medicína osloví.

 • Čínska medicína

  Čínska medicína (227)

  Tradičná Čínska Medicína - TČM Vzťah človek - príroda a vzájomné prepojenie medzi nimi sa v Číne pozorovalo  už mnoho storočí pred našim letopočtom. Mnohé historické zistenia sa súčasnému človeku zdajú absurdné a nezmerateľné, ale práveže vďaka tomu úzkemu prepojeniu medzi človekom a prírodou, teda prírodnou cestou, zaznamenávame pozitívne účinky Čínskej Medicíny na zdravie človeka. Čínska Medicína ponúka bylinné produkty…
 • Myco medicína a Yao medicína

  Myco medicína a Yao medicína (62)

  Myco medicína a Yao medicína – vitálne huby a tinktúry
 • Vitamíny, minerály, antioxidanty

  Vitamíny, minerály, antioxidanty (16)

  Vitamíny, antioxidanty, minerály sú látky, potrebné pre ľudský organizmus, aby mohol správne fungovať. Telo si ich nedokáže vyrobiť samo, preto ich musí získavať zo stravy, alebo dopĺňať pomocou moderných výživových doplnkov.  Výživové doplnky – vyvážená kombinácia prírodných látok, vitamínov a minerálov.
 • Rozdelenie produktov podľa problémov

  Rozdelenie produktov podľa problémov (258)

  Produkty sú pre ľahšiu orientáciu rozdelené do kategórií podľa ich zamerania.